utorok, 24. januára 2017

Zimná pani


Ahojte, ako som spomínala v minulom príspevku o veselej kabelke, nastupujem v plnej sile a sľubujem, že budem pridávať články pravidelne. Na tento sme si však všetci museli chvíľu počkať, kvôli fotkám. Už sú ale všetky hotové a ja som z nich nadšená. Preto verím, že budete aj vy.
Aby som vám priblížila o čo vlastne ide. Sú to fotky do projektu "Ročné obdobia", ktorý vytvára šikovná fotografka Miška Rössnerová. S Miškou som už fotila a preto som sa na ďalšiu spoluprácu veľmi tešila. (Naše prvé stretko si môžete pripomenúť v článku Sunny.) Tento raz tu máme zimu a s ňou aj zimnú pani, alebo ak chcete ľadovú kráľovnú. Bolo to dosť ťažké, no o to viac úsmevné fotenie. Vonku bolo asi -9°C a fúkal studený vietor. Najideálnejší čas ísť fotiť v tenučkých šatách, čo poviete. Ale snehu bolo v našich končinách málo (napadol presne o dva dni), a tak sme ho museli chvíľu hľadať. Nakoniec sme vhodnú lokalitu našli na Zlatých pieskoch. Bolo tam nádherne rozprávkovo. Nuž som sa teda odhodlala a odhodila kabát, aby mohli vzniknúť tieto čarovné fotky. Ale aspoň na niektorých som mohla využiť aj môj krásny modrý kožúšok. Ešte že som si vtedy nekúpila ten kuriatkovo-žltý, ten by som teraz príliš nevyužila. 


A aby som vám ešte priblížila, čo mám vlastne na sebe - záclony. Áno, čítate dobre, sú to záclony z IKEA, ktoré som veľmi jednoducho prešila na veľkú sukňu. Ako opasok som využila krásnu krajku, ktorú si schovávam na čelenku (možno raz). Keď nerátam umelé kožušiny a doplnky, celý outfit ma vyšiel zhruba na 15 eur. Bolo to jednoduché, rýchle a lacné, no efektné riešenie. 
Make up som si tiež vytvorila sama a tu mi najlepším pomocníkom bola Jumbo pencil Milk od NYX. Tak ako som sa na celé fotenie veľmi tešila, tak som si ho aj náramne užila a mám z fotiek naozaj obrovskú radosť. Verím, že sa rovnako páčia aj vám. Majte sa krásne a vidíme sa opäť pri ďalšom článku. 


Sukňa - IKEA/ Top - House/ Umelý kožuch - Zara/ Štóla z umelej kožušiny - Peek & Clopenburg/ Rukavice - stánok na Štrbskom plese/ Náušnice - I am, Stradivarius


                                                                               PODPIS

12 komentárov:

 1. wow tak to teda je zimná Pani, veľmi sa mi páčia tie fotky a hlavne tie náušnice ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To je naprosto úžasné, jak projekt, tak fotky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau, wau !!! Moc pěkné a hlavně zajímavé !

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ..tak tá sukňa s opaskom je prekrásna..čo tam potom, že zo záclony a fotky v mrazoch, no raz darmo, keď musíš, tak musíš :D

  Romilikes

  OdpovedaťOdstrániť
 5. wow, to jsou krásné fotky! opravdu jako zimní paní :) a outfit je super BEAUTYPUSINKA

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Na toto sa nedá povedať nič iné ako wow! vážne krása. xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Dakujem vam za krasne komentare, velmi ste ma potesili a mam obrovsku radost ze sa vam fotky pacia :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Fotky su zaujimave, no ja by som tam asi zamrzla.

  OdpovedaťOdstrániť